W ten wyjątkowy czas

Data publikacji 19.12.2014

Już za kilka dni zasiądziemy do wigilijnego stołu. W rodzinnej atmosferze, przy blasku świec podzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy kolędy. Aby choć trochę poczuć ...

W ten wyjątkowy czas Już za kilka dni zasiądziemy do wigilijnego stołu. W rodzinnej atmosferze, przy blasku świec podzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy kolędy. Aby choć trochę poczuć ten świąteczny nastrój, a szczególnie duchowy aspekt świąt, w Szkole odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli: zastępcy komendanta Szkoły: insp. Piotr Gaca i mł. insp. Roman Gryczka (który jednocześnie zastępował w tym dniu komendanta Szkoły), kierownicy komórek organizacyjnych, przedstawiciele samorządu szkolnego słuchaczy oraz kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki.
Podczas spotkania komendant Gryczka złożył podziękowania i życzenia świąteczno - noworoczne wszystkim obecnym i ich rodzinom. Następnie został odczytany fragment ewangelii św. Łukasza, po którym wszyscy złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas W ten wyjątkowy czas

autor: Anna Fons

(19.12.14)