Bezpieczne przedszkolaki

Data publikacji 27.11.2014

W ramach realizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Pile programu „Bezpieczne przedszkole” dzieci (w wieku 5-6 lat) odwiedziły naszą Szkołę. Specjalnie ...

Bezpieczne przedszkolaki W ramach realizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Pile programu „Bezpieczne przedszkole” dzieci (w wieku 5-6 lat) odwiedziły naszą Szkołę. Specjalnie dla nich wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej podinsp. Robert Kreczmer przeprowadził pogadankę połączoną z rysunkową prezentacją multimedialną poświęconą korzystaniu z Internetu i bezpieczeństwa w sieci najmłodszych użytkowników stron www.
Następnie dzieci zapoznały się ze śladami, które można spotkać na miejscu zdarzenia, a także wykonały pamiątkową daktyloskopię. Goście poznali również historię Szkoły, elementy umundurowania oraz dystynkcje policyjne.
Wizyta w Szkole wywołała wiele uśmiechu i radości wśród przedszkolaków, których znaczna większość jest pewna, że zwiąże swoją przyszłość z policyjnym mundurem.

Bezpieczne przedszkolaki Bezpieczne przedszkolaki Bezpieczne przedszkolaki Bezpieczne przedszkolaki

autor: Anna Fons

(27.11.14)