Data publikacji 20.11.2014

W szkolnej sali odpraw odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępcy Komendanta Szkoły insp. Piotr Gaca oraz ...

Dziękujemy W szkolnej sali odpraw odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępcy Komendanta Szkoły insp. Piotr Gaca oraz mł. insp. Roman Gryczka, a także kierownicy komórek organizacyjnych uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Panią Danutę Wesołek – samodzielnego referenta Wydziału Finansów. Po blisko 24 latach pracy w Szkole Policji w Pile, łącznie ponad 41 latach pracy zawodowej, wielu sukcesach i zmaganiach z codzienną pracą, Panią Danutę pożegnali również najbliżsi współpracownicy, koledzy i przyjaciele.
Wraz z podziękowaniami za długie lata pracy, Pani Danuta Wesołek otrzymała pamiątkowy dyplom i upominek, który miejmy nadzieję będzie przyczynkiem do miłych wspomnień o czasach spędzonych w Szkole, a także życzenia zdrowia i dalszego realizowania siebie w nieco odmiennej już roli.

Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy

autor: Dorota Turowska