Otwarcie na biologię sądową

Data publikacji 17.11.2014

Wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, podinsp. Leszek Koźmiński, miał przyjemność wygłosić wykład inaugurujący studia podyplomowe na Wydziale ...

Otwarcie na biologię sądową Wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, podinsp. Leszek Koźmiński, miał przyjemność wygłosić wykład inaugurujący studia podyplomowe na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu. Tym bardziej był to zaszczyt, iż po raz pierwszy, obok kierunków Biologia i Przygotowanie pedagogiczne do nauczania biologii i przyrody, debiutował nowy kierunek, niezwykle interesujący i ważny także dla pracy policjantów służby kryminalnej - Biologia sądowa.

Otwarcie na biologię sądową Cieszy bardzo zainteresowanie takimi studiami oraz dyskusja po wykładzie, którego tytuł nosił „O zabezpieczeniu i badaniu śladów biologicznych w perspektywie zmian kodeksu postępowania karnego - z policyjnych doświadczeń słów kilka”. Wspomniane wystąpienie było też pretekstem do rozmów z nauczycielami akademickimi na temat przyszłych, możliwych wspólnych projektów oraz gościnnych wykładów.

autor: Marzena Brzozowska

(17.11.14)

Powrót na górę strony