Kryminalni - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Kryminalni

Data publikacji 12.11.2014

Zgodnie z ustawą o Policji, formacja ta wykonuje czynności operacyjno - rozpoznawcze, dochodzeniowo - śledcze i administracyjno - porządkowe. Koniec tygodnia ...

Kryminalni Zgodnie z ustawą o Policji, formacja ta wykonuje czynności operacyjno - rozpoznawcze, dochodzeniowo - śledcze i administracyjno - porządkowe. Koniec tygodnia przyniósł zakończenie dwóch dużych kursów specjalistycznych, które kształcą kompetencje w dwóch pierwszych zakresach.
Kurs specjalistyczny dla policjantów wykonujących czynności operacyjno - rozpoznawcze i kurs specjalistyczny dla policjantów wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze pojawiły się w ofercie szkoleniowej Szkoły Policji w Pile w połowie tego roku. Stanowią one zasadniczy i podstawowy kurs dla każdego policjanta służby kryminalnej. Ta tematyka zajmuje z każdym miesiącem coraz więcej miejsca w działaniach Szkoły, która docelowo ma się stać szkoleniową podporą służby kryminalnej w polskiej Policji.
Kursy zakończyło 130 policjantów z całej Polski. Do końca roku w pilskiej Szkole zostanie przeszkolonych na kursach operacyjno - rozpoznawczych i dochodzeniowo - śledczych prawie 900 policjantów.

Kryminalni Kryminalni Kryminalni Kryminalni

autor: Artur Godlewski

(12.11.14)