Przekazanie symbolu władzy - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Przekazanie symbolu władzy

Data publikacji 06.11.2014

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego OR-II/14 w sali odpraw insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii ...

Przekazanie symbolu władzy W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego OR-II/14 w sali odpraw insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu w Szkole Policji w Pile. Komendant Szkoły, za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił st. asp. Tomasza Bogaczewicza oraz sierż. sztab. Marcina Wójcika listami gratulacyjnymi oraz upominkami. Podczas spotkania dotychczasowy przewodniczący przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 7 listopada asp. sztab. Daniel Nalepka z kompanii II kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich juz jutro egzaminie.

Przekazanie symbolu władzy Przekazanie symbolu władzy Przekazanie symbolu władzy Przekazanie symbolu władzy

autor: Wojciech Thiel

(06.11.14)