60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży

Data publikacji 17.09.2014

Podczas festynu policyjnego, który odbył się na placu Staszica, miała miejsce uroczystość rozdania nagród laureatom, ogłoszonego jeszcze przed wakacjami ...

60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży Podczas festynu policyjnego, który odbył się na placu Staszica, miała miejsce uroczystość rozdania nagród laureatom, ogłoszonego jeszcze przed wakacjami Konkursu Plastycznego „60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży”.

Na konkurs wpłynęły 52 prace uczniów z pilskich szkół. W dniu 22 lipca komisja konkursowa, w skład której weszli: Lucyna Gruntkowska, Agnieszka Zdunek, Anna Fons i podinsp. Wojciech Thiel, dokonała oceny nadesłanych prac konkursowych wg następujących kryteriów: trafność uchwycenia tematu pracy i jego kreatywne ujęcie; inwencja przedstawionej tematyki; ogólne wrażenia estetyczno-artystyczne.

Po wnikliwej analizie nadesłanych prac, komisja dokonała wyboru najlepszych prac w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne.

Nagrody w kategorii szkoły gimnazjalne, otrzymali:

I miejsce - Wiktoria WIĄCEK
II miejsce - Patryk KOZŁOWSKI
III miejsce - Oliwia STROKOSZ

Wszystkie ww. osoby są uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile.

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać również wyróżnienia, które otrzymali:

• Julia MARDZIOŁEK
  • Dominik PROKOP
  • Klaudia SZMIŁYK
  • Angelika GRONOWSKA
  • Natalia SZPLITT

- wszyscy z Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Pile oraz

• Daniel WÓJCIK - z Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile.

Zgodnie z regulaminem, komisja konkursowa wytypowała także zwycięskie prace w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. I miejsca w tej kategorii nie przyznano. Pozostałe miejsca natomiast zdobyli:

II miejsce - Agata PTASZYŃSKA - z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile
III miejsce - Natalia DUSZA - z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile

Wyróżnienia w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymali:

• Martyna MASION
  • Paulina GAURA
  • Patrycja KAJA

Wszystkie uczennice z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile.
Laureaci otrzymali z rąk Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Jerzego Powieckiego nagrody, m.in. aparat fotograficzny, drukarki, plecaki, pendrive’y, specjalne wydanie Kwartalnika Prawno - Kryminalistycznego, który poświęcony został historii Szkoły. Dla wszystkich nagrodzonych, szkolny zespół AWANS zadedykował jedną ze śpiewanych przez siebie piosenek.
Dziękujemy i gratulujemy uzdolnionym plastycznie uczniom z pilskich szkół.

60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży 60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży 60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży 60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży

autor: Anna Fons

(17.09.14)