Zawody wędkarskie

Data publikacji 22.08.2014

Rok jubileuszowy w pełni. W ramach rocznicy 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile odbyło się już wiele imprez towarzyszących, m.in.: spotkanie wspomnieniowe ...

Zawody wędkarskie Rok jubileuszowy w pełni. W ramach rocznicy 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile odbyło się już wiele imprez towarzyszących, m.in.: spotkanie wspomnieniowe, połączone z projekcją archiwalnych materiałów filmowych i fotograficznych, wykłady otwarte, skierowane do mieszkańców Piły i pracowników instytucji, poświęcone różnorodnej tematyce, np. narkotykom i dopalaczom, przemocy seksualnej. W ciągu ostatnich miesięcy można było wziąć udział, bądź to w roli uczestnika, bądź kibica, w kilku wydarzeniach o charakterze sportowym, np.: Piłkarskim Turnieju Otwarcia o Puchar Komendanta Głównego Policji dla Służb Mundurowych Garnizonu Pilskiego, Krajowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. Poza typowo resortowymi zmaganiami, można było też skorzystać z innych ofert spędzenia czasu na świeżym powietrzu – pieszo lub w kajaku. Jubileuszowa oferta objęła również dzieci, które kilka dni temu uczestniczyły w I Piłkarskim Turnieju Drużyn Wakacyjnych. Przed nami główne uroczystości związane z jubileuszem, które odbędą się 12 września. Ich szczegółowy przebieg został przedstawiony w oddzielnym artykule. Już dziś jednak zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa, w szczególności spinningowego do udziału w zawodach wędkarskich. Odbędą się one 20 września, a główną nagrodą będzie Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. Szczegóły dotyczące zawodów zostały zamieszczone na plakacie oraz w regulaminie, dostępnych w zakładce „Zawody wędkarskie”.

autor: Waldemar Hałuja

(22.08.14)