Rewanżowy mecz

Data publikacji 05.08.2014

Na zaproszenie komendanta Szkoły, insp. Jerzego Powieckiego, Szkołę Policji w Pile odwiedzili działacze i zawodnicy drużyny LZS Iskra Szydłowo. Celem spotkania ...

Rewanżowy mecz Na zaproszenie komendanta Szkoły, insp. Jerzego Powieckiego, Szkołę Policji w Pile odwiedzili działacze i zawodnicy drużyny LZS Iskra Szydłowo. Celem spotkania było rozegranie rewanżowego meczu piłkarskiego pomiędzy słuchaczami Szkoły a czwartoligowym zespołem Iskra Szydłowo. Wizyta była również okazją do zapoznania gości z bazą szkoleniową oraz obiektami sportowymi Szkoły.
Podinsp. Wojciech Thiel zaprezentował sale oględzinowe, salę do ćwiczeń z daktyloskopowania osób oraz rejony zakwaterowania słuchaczy. Podinsp. Andrzej Harenda omówił natomiast zasady udzielania pierwszej pomocy w stanach nagłego zatrzymania krążenia z zastosowaniem defibrylatora przenośnego AED.
Po zwiedzaniu, nadszedł czas na rywalizację sportową, której organizatorem byli kom. Piotr Sochacki i mł. asp. Przemysław Zublewicz – nauczyciele Zakładu Interwencji Policyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem meczu czuwał sędzia Rafał Płotka.
Mecz był zacięty, do końca trzymający w napięciu, ale rozgrywany w atmosferze fair play. Reprezentacja Szkoły okazała się bardzo gościnna, strzelając rywalom o jedną bramkę mniej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:6. Dziękując zawodnikom za grę, zastępca komendanta Szkoły, insp. Piotr Gaca przekazał na ręce działaczy Iskry Szydłowo: Mieczysława Szczanowicza (sponsor drużyny), Krzysztofa Oleckiego (prezes) i Jerzego Siwca (wiceprezes) drobne upominki upamiętniające pobyt w pilskiej Szkole Policji.

Rewanżowy mecz Rewanżowy mecz Rewanżowy mecz Rewanżowy mecz

autor: Andrzej Harenda