Lipcowe pożegnanie

Data publikacji 31.07.2014

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za ...

Lipcowe pożegnanie W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za trzy miesiące pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył członkom samorządu upominki. Słowa podziękowania za duży wkład pracy w działalność wolontaryjną i samorządową przekazał również zastępca komendanta insp. Piotr Gaca.
Wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Edyta Mądrzycka, post. Małgorzata Niedźwiecka, post. Iwona Kumaszka, post. Łukasz Szremski, post. Krzysztof Szymański. Podczas spotkania post. Edyta Mądrzycka przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie (do października) post. Grzegorz Lenart z kompanii II. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 6 sierpnia egzaminie.

Lipcowe pożegnanie Lipcowe pożegnanie Lipcowe pożegnanie Lipcowe pożegnanie

autor: Wojciech Thiel