Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile

Data publikacji 31.07.2014

26 lipca na strzelnicy Szkoły Policji w Pile odbyły się kolejne już Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile ...

Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile 26 lipca na strzelnicy Szkoły Policji w Pile odbyły się kolejne już Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile, zorganizowane przez Zarząd Okręgowy Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Pile z okazji 95. rocznicy powołania Policji i 60. rocznicy powołania Szkoły Policji w Pile.
W zawodach udział wzięło 34 zawodników, występujących w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Drużynowo I miejsce zajęła – kolejny już raz – drużyna Zarządu Okręgowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych ze Słupska w składzie: Andrzej Połeć, Mieczysław Derdziński oraz Włodzimierz Jankowski, zdobywając łącznie 273 punkty.
Drugie miejsce drużynowo zajęła ekipa funkcjonariuszy ze Szkoły Policji w Pile w składzie: Adam Zieleniewski, Krzysztof Plombon i Sławomir Jurczyński zdobywając 260 punktów.
Trzecie miejsce zajęła drużyna wystawiona przez Koło nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy KPP w Pile w składzie: Zenon Szulc, Jerzy Przewięda i Jerzy Kozieł, która wystrzelała 258 punktów.
Drużyna Koła nr 2 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy Szkole Policji w Pile zajęła tym razem czwartą lokatę z liczbą wystrzelanych punktów 241.

Indywidualnie I miejsce zajął Andrzej Połeć, reprezentujący Zarząd Okręgowy Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Słupsku, zdobywając 95 punktów, II miejsce - Adam Zieleniewski ze Szkoły Policji w Pile, zdobywając 94 punkty, a III miejsce - Stanisław Prochot, reprezentujący bratnią organizację emerycką z wojska z liczbą 89 punktów.

Nadmienić należy, że przyznano również ufundowane przez Prezesa Zarządu Okręgowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Pile, Tadeusza Dębskiego nagrody i dyplomy dla najmłodszego uczestnika zawodów, którym okazał się, idący w ślady ojca, Patryk Plombon, który zdobył 68 punktów oraz dla zawodnika, któremu życzyliśmy lepszych wyników w roku przyszłym. Był nim reprezentujący Koło nr 1 Stowarzyszenia, Mirosław Welc, który zamknął listę strzelców z liczbą 23 punktów.

Poza konkursem – zgodnie z wieloletnią już tradycją – strzelał Prezes Zarządu Okręgowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Pile, Tadeusz Dębski. Zdobył on 95 punktów.

Puchary, nagrody i dyplomy ufundował Komendant Szkoły Policji w Pile - za co tą drogą składamy serdeczne podziękowanie. Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów dokonał Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile, insp. Piotr Gaca.

Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile
Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile
Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile
Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile
Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile
Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile Krajowe Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile

autor: Stanisław Włościanko

(29.07.14)

Powrót na górę strony