Krew na wagę złota

Data publikacji 24.07.2014

Krwiodawcy swoją postawą dają dowód ofiarności. Czynią to anonimowo, nie znając tych, którym ratują życie. Zwłaszcza w dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach ...

Krew na wagę złota Krwiodawcy swoją postawą dają dowód ofiarności. Czynią to anonimowo, nie znając tych, którym ratują życie. Zwłaszcza w dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach, jest to postawa godna podziwu i naśladowania.
Krwiodawcy ze Szkoły Policji w Pile w lipcu po raz kolejny odpowiedzieli na apel o oddawanie krwi. W tym czasie zorganizowane zostały dwie akcje. Łącznie słuchacze oddali ok. 24 litrów krwi. Tego typu akcje będą kontynuowane również w sierpniu, tym bardziej, że stacje krwiodawstwa apelują, by oddawać krew latem. Ta właśnie pora roku jest okresem szczególnie trudnym dla służby zdrowia, ponieważ w czasie wakacji wzrasta liczba wypadków, gdzie niejednokrotnie potrzebna jest krew, a z powodu urlopów mniej osób zgłasza się do jej oddania. Każda grupa krwi jest zatem na wagę złota.
Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, którzy podzielili się cząstką siebie oraz samorządowi szkolnemu słuchaczy za organizację akcji.

Krew na wagę złota Krew na wagę złota Krew na wagę złota Krew na wagę złota
Krew na wagę złota Krew na wagę złota Krew na wagę złota Krew na wagę złota

autor: Wojciech Thiel

(24.07.14)

Powrót na górę strony