Turniej strzelecki

Data publikacji 07.07.2014

Powszechnie wiadomo, że umiejętności strzeleckie należą do podstawowych, które musi doskonale opanować każdy policjant. Aby tego dokonać...

Turniej strzelecki Powszechnie wiadomo, że umiejętności strzeleckie należą do podstawowych, które musi doskonale opanować każdy policjant. Aby tego dokonać, oprócz wiedzy teoretycznej, potrzebne jest ciągłe doskonalenie, rozwój i ćwiczenia. Później można już oddawać celne strzały dzięki technice, wprawnemu oku i pewnej ręce. Nic więc dziwnego, że z inicjatywy zarządu okręgowego oraz szkolnego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Szkole odbędzie się Turniej strzelecki. Turniej zorganizowany zostanie w ramach obchodów jubileuszu 60-lecia powołania Szkoły oraz zbliżającego się Święta Policji. Do udziału w nim zaproszeni zostali funkcjonariusze i pracownicy Szkoły. Celem zawodów jest popularyzacja sportu strzeleckiego, a także możliwość spotkania integracyjnego emerytów policyjnych i obecnie pracującej kadry. Zawody odbędą się w sobotę 26 lipca na strzelnicy garnizonowej Szkoły (ul. Bydgoska). Na zwycięzców, zarówno w kategorii zespołowej, jak i indywidualnej czekają puchary i okolicznościowe dyplomy.
Szczegóły znajdują się w regulaminie.
Serdecznie zapraszamy.

autor: Anna Fons