Wykłady otwarte w Szkole Policji

Data publikacji 16.06.2014

Serdecznie zapraszamy na ogólnodostępne „Spotkania z kryminalistyką”, które poprowadzą wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej pilskiej ...

Wykłady otwarte w Szkole Policji Serdecznie zapraszamy na ogólnodostępne „Spotkania z kryminalistyką”, które poprowadzą wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej pilskiej Szkoły Policji.

We wtorek 24 czerwca (wtorek) o godz. 16.00 w szkolnej auli podinsp. Roman Rauhut - pełnomocnik Komendanta Szkoły Policji w Pile ds. Ochrony Praw Człowieka, wygłosi wykład otwarty poświęcony „Problematyce gender”.

Dwa dni później 26 czerwca (czwartek) również o godz. 16.00 psycholog z wieloletnim stażem i doświadczeniem - nadkom. Ewa Mańka opowie o „Przemocy seksualnej wobec małoletnich: rodzajach, objawach, skutkach oraz sposobach pomocy”. Wykład otwarty skierowany jest szczególnie do nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów, studentów kierunków medycznych, lekarzy oddziału dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Pile, kuratorów społecznych i pracowników MOPS w Pile.

Szczegółowych informacji udziela kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły Policji w Pile podinsp. Dorota Witkowska, tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161.

Spotkania odbywają się w ramach obchodów jubileuszu 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile. Wstęp wolny.

autor: Anna Fons

(16.06.14)