Piknik u Przyjaciół

Data publikacji 13.06.2014

Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym ...

Piknik u Przyjaciół Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile, zorganizowali wspólny piknik. W trakcie wspólnej zabawy przy ognisku i różnych konkursach, nawiązały się nowe przyjaźnie, czego dowodem były upominki przygotowane przez podopiecznych Warsztatu dla słuchaczy.
Podczas wizyty funkcjonariusze zwiedzili sale, w których uczą się i pracują uczestnicy WTZ oraz zapoznali się z zadaniami realizowanymi przez placówkę, która dysponuje pięcioma pracowniami: ogrodniczą, komputerowo - plastyczną, gospodarstwa domowego i zaradności życiowej, stolarsko-rzemieślniczą oraz krawiecką. Podopieczni warsztatu objęci są opieką psychologa, pielęgniarki i rehabilitanta.

Piknik u Przyjaciół Piknik u Przyjaciół Piknik u Przyjaciół Piknik u Przyjaciół

autor: Wojciech Thiel