Czerwcowe odwiedziny z WTZ

Data publikacji 13.06.2014

Szkołę odwiedzili podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej CARITAS przy parafii św. Stanisława Kostki w Pile. Podczas wizyty obejrzeli ...

Czerwcowe odwiedziny z WTZ Szkołę odwiedzili podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej CARITAS przy parafii św. Stanisława Kostki w Pile. Podczas wizyty obejrzeli oni jedną z najnowszych szkolnych inwestycji - kompleks boisk sportowych wraz z siłownią na wolnym powietrzu. Zapoznali się także z historią Szkoły, która w bieżącym roku obchodzi jubileusz 60-lecia powołania oraz dziejami jej budynku. Goście odwiedzili bibliotekę oraz zapoznali się z wyposażeniem walizki kryminalistycznej. W programie wycieczki nie mogło zabraknąć pamiątkowej daktyloskopii i wykładu na temat pracy i służby naszej formacji oraz dystynkcji policyjnych.

Czerwcowe odwiedziny z WTZ Czerwcowe odwiedziny z WTZ Czerwcowe odwiedziny z WTZ Czerwcowe odwiedziny z WTZ

autor: Anna Fons

(13.06.14)