Data publikacji 05.06.2014

Z okazji Dnia Dziecka, w minioną sobotę przedstawiciele samorządu szkolnego spędzili wspólnie czas z podopiecznymi Specjalnego ...

Dzień Dziecka Z okazji Dnia Dziecka, w minioną sobotę przedstawiciele samorządu szkolnego spędzili wspólnie czas z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile. Podopieczni nie narzekali na nudę, gdyż kadra nauczycielska przygotowała wiele atrakcji, wśród nich nie zabrakło niespodzianek przygotowanych przez służby mundurowe (strażacy oraz stoisko przygotowane przez samorząd Szkoły Policji w Pile). Nasi wolontariusze przygotowali rekwizyty związane z wyposażeniem policjanta, pamiątkową daktyloskopię oraz nagrody za konkursy i zabawy w postaci maskotek oraz elementów odblaskowych. Wspólna zabawa, uśmiechy na twarzach, były najlepszym dowodem, że dzieci uczestniczą w czymś, co sprawia im wielką radość.
Ośrodek jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki i rozwoju w aspekcie biopsychospołecznym dla dzieci od wieku niemowlęcego do ukończenia 21 lat. Przekazuje sie tu wiedzę i kształtuje umiejętności, motywuje do sumiennej pracy, rozwija zainteresowania.
Życzymy wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym, żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie.

Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka

autor: Wojciech Thiel