Miasteczko policyjne

Data publikacji 27.05.2014

Serdecznie zapraszamy do miasteczka policyjnego, organizowanego w drugim dniu VI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Tegoroczne odbędzie się w piątek ...

Miasteczko policyjne Serdecznie zapraszamy do miasteczka policyjnego, organizowanego w drugim dniu VI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Tegoroczne odbędzie się w piątek, 6 czerwca w godz. 9.00 – 12.00 na placu Staszica. Serdecznie zapraszamy pilan, uczniów szkół, dzieci, młodzież oraz wszystkich chętnych. Na przybyłych czekają atrakcje, niespodzianki oraz liczne pokazy, prezentacje i ekspozycje.
Informacji udziela kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły Policji w Pile, podinsp. Dorota Witkowska, tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161.

autor: Anna Fons

(27.05.14)