O Puchar Komendanta Głównego Policji

Data publikacji 20.05.2014

Już w najbliższą sobotę, 24 maja od godziny 9.00 na terenie nowych obiektów sportowych Szkoły rozpocznie się Piłkarski Turniej Otwarcia o Puchar Komendanta Głównego Policji ...

O Puchar Komendanta Głównego Policji Już w najbliższą sobotę, 24 maja od godziny 9.00 na terenie nowych obiektów sportowych Szkoły rozpocznie się Piłkarski Turniej Otwarcia o Puchar Komendanta Głównego Policji dla Służb Mundurowych. W sportowe szranki staną reprezentacje: KPP w Chodzieży, KPP w Czarnkowie, KPP w Wałczu, KPP w Złotowie, KP PSP w Pile oraz Straży Miejskiej w Pile, Szkoły Policji w Pile, KPP w Pile.

Celem Turnieju jest upamiętnienie jubileuszu 60-lecia powołania naszej Szkoły, 95-lecia powstania Policji Państwowej, popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integracja przedstawicieli służb mundurowych. Uczestnikami zawodów będą funkcjonariusze i pracownicy cywilni wspomnianych wyżej jednostek, podzieleni na maksymalnie 10-osobowe reprezentacje. W Turnieju zostaną przyznane nagrody w klasyfikacjach drużynowej i indywidualnej (puchary, dyplomy, nagrody dla najlepszego: zawodnika, strzelca i bramkarza). Turniej organizowany jest przez Zakład Interwencji Policyjnych Szkoły, a patronat honorowym objął Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński.
Serdecznie zapraszamy funkcjonariuszy, pracowników Szkoły oraz uczestniczące w nim służby mundurowe wraz z rodzinami do kibicowania i wspólnej zabawy.

autor: Anna Fons

(20.05.14)