Kwietniowe odwiedziny

Data publikacji 28.04.2014

Wczoraj z wizytą przybyli do nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile oraz Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Wysokiej ...

Kwietniowe odwiedziny Wczoraj z wizytą przybyli do nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile oraz Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Wysokiej, którzy odwiedzili naszą placówkę w ramach projektu Akademia Twórczego Gimnazjalisty.
Młodzież zapoznała się z historią Szkoły, która w bieżącym roku obchodzi jubileusz 60-lecia powołania i jej ponad 80-letniego budynku. Goście zwiedzili pomieszczenia, w których młodzi stażem policjanci uczą się przeprowadzania oględzin, poznali także zawartość walizki kryminalistycznej, zdobyli wiedzę dotyczącą śladów, które można ujawnić na miejscu zdarzenia, zapoznali się z zasadami doboru do służby w Policji. Ponadto, uczniowie obejrzeli szkolną aulę, bibliotekę oraz strzelnicę, zapoznając się w niej z jednostkami broni wykorzystywanej przez policjantów.

Kwietniowe odwiedziny Kwietniowe odwiedziny Kwietniowe odwiedziny Kwietniowe odwiedziny

autor: Anna Fons

(28.04.14)