Data publikacji 04.04.2014

Konkurs plastyczny Działalność artystyczna, sztuka, a szczególnie malarstwo kształtują naszą wrażliwość, sposób postrzegania świata, zmysł obserwacji. Dzięki niemu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możemy rozwijać m.in. wyobraźnię, cierpliwość. Wszystkie te cechy pozytywnie wpływają na rozwój dzieci i młodzieży, a czasami zdarza się, że odkrywane są talenty. Być może będzie także i w tym przypadku, ponieważ w ramach obchodów jubileuszu 60-lecia powołania Szkoły Policji w Pile został ogłoszony konkurs plastyczny „60 lat Szkoły Policji w Pile w oczach młodzieży”.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pilskiego. Prace należy wykonać na arkuszu w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej i można wykorzystać w niej logo Szkoły oraz logo obchodów wspomnianego jubileuszu. Prace należy nadsyłać do dnia 30 czerwca 2014 r. Na zwycięzców czekają nagrody.
Szczegółowych informacji o konkursie udziela kierownik Sekcji Prezydialnej Szkoły podinsp. Dorota Witkowska tel. 67 352 21 60, tel. kom. 695 820 161 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: dorota.witkowska@sppila.policja.gov.pl

Wszystkie aktualności dotyczące ww. konkursu będą publikowane na stronie Szkoły w zakładce poświęconej konkursowi.

Regulamin Konkursu

Konkurs plastyczny Konkurs plastyczny