Pożegnanie samorządu

Data publikacji 28.03.2014

W sali konferencyjnej odbyło się spotkanie samorządu słuchaczy z kierownictwem szkoły. Spotkanie z komendantem insp. Jerzym Powieckim poświęcone było ...

Pożegnanie samorządu W sali konferencyjnej odbyło się spotkanie samorządu słuchaczy z kierownictwem szkoły. Spotkanie z komendantem insp. Jerzym Powieckim poświęcone było zbliżającym się egzaminom kończącym szkolenie podstawowe oraz omówieniu spraw bieżących, związanych z pobytem słuchaczy w naszej Szkole. W spotkaniu wzięli również udział dowódcy plutonów kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej. Z rąk komendanta Szkoły symboliczny upominek otrzymali słuchacze, którzy włączali się w pracę samorządu szkolnego: post. Agnieszka Gałęska, post. Monika Lempart, post. Katarzyna Tokarz, post. Robert Wojdan, post. Norbert Znyk. W ten skromny sposób uhonorowany został ich wkład w działalność samorządu słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej. Wymienieni słuchacze już jutro przystąpią do egzaminu kończącego szkolenie zawodowego podstawowego i pożegnają się ze Szkołą.
Nową przewodniczącą samorządu szkolnego, do sierpnia, została post. Edyta Mądrzycka z kompani IV.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(28.03.14)