Rewizyta

Data publikacji 14.03.2014

W drugiej połowie lutego młodzi policjanci wraz z opiekunem samorządu szkolnego słuchaczy podinsp. Wojciechem Thielem oraz dowódcą I kompanii nadkom. Ryszardem ...

Rewizyta W drugiej połowie lutego młodzi policjanci wraz z opiekunem samorządu szkolnego słuchaczy podinsp. Wojciechem Thielem oraz dowódcą I kompanii nadkom. Ryszardem Przewoźniakiem odwiedzili Publiczne Przedszkole w pobliskich Kaczorach. Wówczas, oprócz zabaw z dziećmi i pogadanki, przedszkolaki kolorowały obrazki z zarysem budynku Szkoły, która w tym roku obchodzi Jubileusz 60-lecia. Funkcjonariusze zaprosili wówczas dzieci do odwiedzenia Szkoły. Tak też się stało i wszystkie „dzieła” oraz rysunki przedstawiające codzienną służbę policjantów i policjantek można było podziwiać na wczorajszym wernisażu w galerii sztuki „Akwarium”. Otwarciu, w którym oprócz przedszkolaków i ich opiekunek uczestniczyli również dyrektor przedszkola, Jolanta Szarek oraz zastępca komendanta Szkoły, mł. insp. Piotr Gaca, towarzyszył występ uczennic Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile – Angeliki Szymańskiej i Klaudii Dardas. Swoje popisy recytatorsko - wokalno - taneczne zaprezentowały też dzieci, które przygotowały na tę okazję specjalny program artystyczny. Mali goście zwiedzili również szkolną bibliotekę, w której podziwiali maskotki jednostek terenowych Policji z całej Polski, strzelnicę, zapoznali się także z zawartością walizki kryminalistycznej oraz wykonali pamiątkową daktyloskopię.

Rewizyta Rewizyta Rewizyta Rewizyta

autor: Anna Fons