Marcowe wycieczki

Data publikacji 11.03.2014

W celu lepszego poznania pracy policjantów i specyfiki służby, naszą Szkołę odwiedziły trzy wycieczki. W gościnne mury ponad 80-letniego ...

Marcowe wycieczki W celu lepszego poznania pracy policjantów i specyfiki służby, naszą Szkołę odwiedziły trzy wycieczki. W gościnne mury ponad 80-letniego budynku zawitali uczniowie: Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu, Zespołu Szkół w Strzelcach Krajeńskich i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie. Podczas wycieczki młodzież poznała historię Szkoły oraz jej budynku, obejrzała pomieszczenia dydaktyczne, bibliotekę i sale oględzinowe. Zwiedziła także galerię sztuki „Akwarium”, podziwiała zabytkowe witraże w auli. Dużo wrażeń wywołała wizyta na strzelnicy, podczas której goście zapoznali się z jednostkami broni używanymi przez polską Policję. W bieżącym roku Komendant Szkoły wyznaczył jeszcze trzy dni, podczas których można zwiedzić pilską Szkołę Policji, są to: 21 maja, 24 września i 26 listopada. Informacji w tej sprawie udziela szkolna animatorka kultury Anna Fons, tel. 67 352-21-66, tel. kom. 661-829-733.

Marcowe wycieczki Marcowe wycieczki Marcowe wycieczki Marcowe wycieczki

autor: Anna Fons