Nowi absolwenci

Data publikacji 04.03.2014

78 słuchaczy reprezentujących garnizony: pomorski, lubuski, śląski, łódzki, świętokrzyski, małopolski, opolski, wielkopolski i dolnośląski ukończyło szkolenie specjalistyczne ...

Nowi absolwenci 78 słuchaczy reprezentujących garnizony: pomorski, lubuski, śląski, łódzki, świętokrzyski, małopolski, opolski, wielkopolski i dolnośląski ukończyło szkolenie specjalistyczne dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno - rozpoznawczych i dochodzeniowo - śledczych.
Absolwenci szkolenia specjalistycznego spędzili w naszej szkole 41 dni, realizując treści kształcenia zawarte w programie, który wymagał przeprowadzenia łącznie 326 godzin zajęć lekcyjnych. Zakres tematyczny szkolenia był podzielony na cztery bloki: postępowanie przygotowawcze, praca operacyjna, proces wykrywczy wybranych przestępstw oraz taktyka i technika interwencji, a także szkolenie strzeleckie.
Jesteśmy przekonani, że absolwenci wspomnianego kursu są dobrze przygotowani do wykonywania zadań związanych z prowadzeniem postępowań przygotowawczych, pracą operacyjną oraz realizacją procesu wykrywczego.

autor: Wojciech Thiel

(04.03.14)