Kwietniowa konferencja

Data publikacji 25.02.2014

Szkoła Policji w Pile wspólnie z Biurem Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji, Stowarzyszeniem Dystrybutorów Programów Telewizyjnych ...

Kwietniowa konferencja Szkoła Policji w Pile wspólnie z Biurem Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji, Stowarzyszeniem Dystrybutorów Programów Telewizyjnych SYGNAŁ oraz Koalicją Antypiracką w dniach 24-25 kwietnia br. w Pile zorganizuje konferencję pt. „Walka z kradzieżą sygnału telewizyjnego. Przestępczość skierowana przeciwko własności intelektualnej”.
W konferencji, poza wymienionymi podmiotami, udział wezmą przedstawiciele jednostek terenowych i szkół Policji, Prokuratury Generalnej, Straży Granicznej, Służby Celnej oraz administracji podatkowej.

autor: Krzysztof Opaliński

(24.02.14)