Zabawa karnawałowa

Data publikacji 22.01.2014

Wolontariusze samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Pile w minionym tygodniu wraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno ...

Zabawa karnawałowa Wolontariusze samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Pile w minionym tygodniu wraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile zorganizowali zabawę karnawałową. Dzięki radosnej i przyjemnej postawie policjantów oraz podopiecznych placówki, udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Nikogo nie trzeba było zachęcać do tańca. Nie zabrakło wyśmienitego poczęstunku, przygotowanego przez podopiecznych Warsztatów w ramach pracowni gospodarstwa domowego. Oprawą muzyczną zajął się już tradycyjnie uczestnik Warsztatów, którego bogaty i profesjonalny repertuar muzyczny, nie pozwolił nikomu stać w miejscu. Wolontariusze w niebieskich mundurach zrewanżowali się upominkami, które przydadzą się w działalności placówki. Policjanci wrócili do szkoły pełni wrażeń, a wspólna zabawa karnawałowa na długo pozostanie w ich pamięci.

Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa Zabawa karnawałowa

autor: Wojciech Thiel