Styczniowe spotkanie z samorządem - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Styczniowe spotkanie z samorządem

Data publikacji 16.01.2014

Zastępca komendanta Szkoły ds. dydaktycznych mł. insp. Piotr Gaca spotkał się z samorządem słuchaczy. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele słuchaczy ...

Styczniowe spotkanie z samorządem Zastępca komendanta Szkoły ds. dydaktycznych mł. insp. Piotr Gaca spotkał się z samorządem słuchaczy. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele słuchaczy oraz dowódcy plutonów poszczególnych kompanii, w tym kursów specjalistycznych, które na początku roku rozpoczęły szkolenie.
Rozpoczęcie szkolenia, szczególnie podstawowego, to początek półrocznego cyklu nauki i zmiana dotychczasowego stylu życia dla osób, które zostały przyjęte do Policji. To także początek funkcjonowania samorządu, który reprezentuje uczestników szkoleń. Tego typu spotkania to także okazja do wymiany opinii i propozycji związanych z pobytem w Szkole. Korzystając z tej okazji, post. Katarzyna Tokarz, przewodnicząca samorządu, przedstawiła komendantowi plan pracy samorządu na pierwszy kwartał br.

Styczniowe spotkanie z samorządem Styczniowe spotkanie z samorządem Styczniowe spotkanie z samorządem Styczniowe spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(16.01.14)