IPA na Święta

Data publikacji 10.01.2014

Zarząd i członkowie szkolnego regionu IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) zorganizowali przedświąteczną zbiórkę ...

IPA na Święta Zarząd i członkowie szkolnego regionu IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) zorganizowali przedświąteczną zbiórkę odzieży na rzecz dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile. Ubrania zbierane były wśród funkcjonariuszy, pracowników i słuchaczy Szkoły. Dodatkowo zastały także zakupione całkowicie nowe rzeczy dla podopiecznych placówki.
Kilka dni przed świętami, słuchacze zapakowali dary i razem z podinsp. Anną Podgórską, asp. sztab. Januszem Trzyną i asp. Krystianem Nowakiem udali się do ośrodka. Tam przekazali zebrane rzeczy i uczestniczyli w mikołajkach. Goście zostali bardzo serdecznie przywitani przez podopiecznych ośrodka, a jego dyrektor – p. Beata Balcerowicz oprowadziła po nim policjantów. Funkcjonariusze, obdarowując wszystkich cukierkami, uczestniczyli w klasowych spotkaniach świątecznych.
Wizyta ta pozostanie na długo w pamięci zarówno policjantów, jak i podopiecznych.

Zarząd szkolnego regionu IPA składa serdecznie podziękowania darczyńcom, za ich wrażliwość, przychylność i wielkie serca.

IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta
IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta
IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta
IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta IPA na Święta

autor: Anna Fons

(09.01.14)

Powrót na górę strony