W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Data publikacji 18.12.2013

Na zaproszenie dyrekcji Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile, wykładowcy Zakładu Służby Prewencyjnej podinsp. Jacek Czechowski ...

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Na zaproszenie dyrekcji Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile, wykładowcy Zakładu Służby Prewencyjnej podinsp. Jacek Czechowski i kom. Artur Kulczak spotkali się z uczniami klas 4-6. Podczas spotkania z dziećmi przypomniane zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz unikania zagrożeń wynikających z kontaktu z nieznajomymi. Duże zainteresowanie najmłodszych wzbudziła prezentacja regulacji ruchu drogowego przedstawiona przez kom. Artura Kulczaka. Jak można zauważyć na poniższych zdjęciach, uczniowie próbowali także swoich sił w trudnej sztuce kierowania ruchem na skrzyżowaniu.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

autor: Krzysztof Opaliński

(18.12.13)

Powrót na górę strony