Listopadowe spotkanie z samorządem

Data publikacji 20.11.2013

Listopadowe spotkanie z samorządem Kontynuując dobrą tradycję i doceniając wartość właściwej komunikacji wewnętrznej, kierownictwo Szkoły systematycznie współpracuje z samorządem słuchaczy. Spotkanie z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim oraz zastępcą komendanta nadzorującym pion dydaktyczny mł. insp. Piotrem Gacą poświęcone było zbliżającym się egzaminom, kończącym szkolenie podstawowe oraz omówieniu spraw bieżących związanych z pobytem słuchaczy w naszej szkole. W spotkaniu wzięli również udział dowódcy plutonów kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej, którzy rozpoczęli szkolenie 29 października br.
Z rąk komendanta Szkoły symboliczny upominek otrzymała post. Małgorzata Białasiak z kompanii III. W ten skromny sposób uhonorowany został jej wkład w działalność samorządu słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej. Nowa przewodniczącą samorządu szkolnego do marca przyszłego roku będzie post. Katarzyna Tokarz z kompani VI.

Listopadowe spotkanie z samorządem Listopadowe spotkanie z samorządem Listopadowe spotkanie z samorządem Listopadowe spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(20.11.13)