Jesienne strzelanie IPA

Data publikacji 17.10.2013

Staje się już tradycją, że grupa IPA Szkoła Policji w Pile każdą porę roku wita zawodami strzeleckimi dla swoich członków i sympatyków, nad których ...

Jesienne strzelanie IPA Staje się już tradycją, że grupa IPA Szkoła Policji w Pile każdą porę roku wita zawodami strzeleckimi dla swoich członków i sympatyków, nad których prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem czuwa Pilski Klub Strzelecki.
Jesienne zawody strzeleckie odbyły się w jednej konkurencji – pistolet kaliber 9 mm w kategorii kobiet i mężczyzn. Tym razem okolicznościowe puchary trafiły do rąk „rodzinnego klanu” strzeleckiego, albowiem w kategorii mężczyzn zwyciężył podinsp. Jarosław Zientkowski, prezes grupy IPA i starszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej. Zwyciężczynią kategorii kobiecej była jego córka, Katarzyna Zientkowska, kto wie czy nie ciesząca się celnym okiem właśnie za mundurowym rodzicem.
Zawody były także okazją z jednej strony do miłego i udanego spotkania członków i sympatyków grupy IPA Szkoła Policji w Pile przy grillu oraz ciepłej herbacie. Jednocześnie przedsięwzięcie to stanowiło etap przygotowań do większego turnieju strzeleckiego, który w ramach przyszłorocznych obchodów 60-lecia Szkoły Policji w Pile będzie zorganizowany dla wszystkich grup regionu IPA w Wielkopolsce.

Jesienne strzelanie IPA Jesienne strzelanie IPA Jesienne strzelanie IPA Jesienne strzelanie IPA

autor: Leszek Koźmiński

(17.10.13)