W świecie dokumentów

Data publikacji 24.09.2013

Po raz dziewiąty Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych ...

W świecie dokumentów Po raz dziewiąty Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zorganizowały konferencję pod nazwą „Technicznokryminalistyczne badania autentyczności dokumentów publicznych”.
Grono uczestników i prelegentów stanowili m.in. naukowcy z katedr kryminalistyki uniwersytetów z Poznania, Warszawy, Łodzi, Politechniki Wrocławskiej, eksperci CLKP i laboratoriów kryminalistycznych komend wojewódzkich Policji, wykładowcy i eksperci ze Straży Granicznej, specjaliści z CBŚ, ABW i MSW, przedstawiciele PWPW i innych firm zajmujących się systemami zabezpieczeń dokumentów, a także naukowcy z uniwersytetu w ukraińskim Charkowie.
Przedstawiciel pilskiej Szkoły Policji, podinsp. Leszek Koźmiński, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, będący także biegłym sądowym i ekspertem PTK, przedstawił referat pt. „Nowe prawo jazdy – bezpieczny dokument i niebezpieczna weryfikacja”, przygotowany wspólnie z ekspertem kryminalistyki z LK KWP w Poznaniu, sierż. sztab. Marcinem Nowakowskim.

W świecie dokumentów W świecie dokumentów W świecie dokumentów W świecie dokumentów

autor: Marzena Brzozowska

(24.09.13)

Powrót na górę strony