Odpowiedzialność dyscyplinarna w służbach mundurowych

Data publikacji 20.09.2013

Szkoła Policji w Pile przy współudziale Komendy Głównej Policji w dniu 7 listopada br. zorganizuje czwarte seminarium z zakresu postępowania dyscyplinarnego ...

Odpowiedzialność dyscyplinarna w służbach mundurowych Szkoła Policji w Pile przy współudziale Komendy Głównej Policji w dniu 7 listopada br. zorganizuje czwarte seminarium z zakresu postępowania dyscyplinarnego, tym razem poświęcone będzie ono zbiegowi różnego rodzaju odpowiedzialności represyjnej w służbach mundurowych.

Udział w nim wezmą przedstawiciele m.in. Sądu Najwyższego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy w Poznaniu, Wyższej Szkoły Biznesu w Pile, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Komendy Głównej Policji, prokuratury, straży granicznej, żandarmerii wojskowej, służby więziennej oraz szkół i jednostek terenowych policji.

Celem seminarium jest wzbogacenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń i poglądów w zakresie prowadzenia postępowań dyscyplinarnych w służbach mundurowych.

autor: Krzysztof Opaliński

(20.09.13)

Powrót na górę strony