„Autorytet w Policji”

Data publikacji 13.09.2013

Pod takim tytułem zorganizowano spotkanie dla kadry kierowniczej Szkoły. Poprowadził je współpracujący z Komendą Główną Policji dr Marcin Hermanowski ...

„Autorytet w Policji” Pod takim tytułem zorganizowano spotkanie dla kadry kierowniczej Szkoły. Poprowadził je współpracujący z Komendą Główną Policji dr Marcin Hermanowski – Pełnomocnik Rektora Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.
Podczas wystąpienia prowadzący przedstawił szeroko pojętą tematykę autorytetu w Policji. Wspomniał m.in. o zależnościach pomiędzy opinią publiczną a budowaniem autorytetu, budowaniu szacunku i wiarygodności, a także postępowania w sytuacjach kryzysowych. Obecni mogli również zaznajomić się z problematyką public relations, a także dowiedzieć się, jakie predyspozycje, cechy i umiejętności powinna mieć osoba pragnąca odnieść sukces i być uznawana za autorytet. Warto również dodać, że podczas pobytu w naszej Szkole, dr Hermanowski przeprowadził szkolenie dla osób pracujących w sekretariatach.

autor: Anna Fons

(13.09.13)