Wyjazdowe szkolenie

Data publikacji 01.08.2013

Na terenie obiektu szkoleniowego Centrum Usług Logistycznych „Olimpia” w Poznaniu został zorganizowany 5-dniowy kurs specjalistyczny w formie doskonalenia lokalnego z zakresu współpracy z OZI. Jego celem było m.in. doskonalenia umiejętności prowadzenia i dokumentowania czynności operacyjno – rozpoznawczych. W szkoleniu brali udział policjanci służby kryminalnej z garnizonu pomorskiego.
Organizatorem szkolenia, w którym uczestniczyli policjanci służby kryminalnej z garnizonu pomorskiego, było Biuro Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji w Warszawie. Zajęcia były prowadzone przez przedstawicielkę Sekcji Psychologów oraz funkcjonariuszy z Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP w Gdańsku, a także wykładowców z Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile: podinsp. Wiesława Malowanego i asp. sztab. Janusza Trzynę.

autor: Marzena Brzozowska

(01.08.13)