Czas spełniania marzeń

Data publikacji 30.11.2012

Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, podziękował dziś pani Grażynie Guzińskiej za wieloletnią pracę. W spotkaniu uczestniczyli także naczelnik Wydziału ...

Czas spełniania marzeń Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, podziękował dziś pani Grażynie Guzińskiej za wieloletnią pracę. W spotkaniu uczestniczyli także naczelnik Wydziału Zaopatrzenia mł. insp. Robert Bartol (bezpośredni przełożony) oraz naczelnik Wydziału Kadr podinsp. Agnieszka Kozłowska - Kordy.

Pani Grażyna Guzińska rozpoczęła pracę w Szkole w 1998 roku. Przez ten czas była wielokrotnie nagradza przez przełożonych za sumienną pracę. Wśród koleżanek i kolegów cieszy się opinią osoby serdecznej i chętnej do pomocy. Komendant Szkoły złożył pani Grażynie Guzińskiej serdeczne życzenia, by czas emerytury był czasem spokoju, wypoczynku i spełnienia wszystkich życiowych planów i najskrytszych marzeń

autor: Anna Fons

(30.11.12)