Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Szkole

Data publikacji 21.11.2012

Jedenastoletnia współpraca Państwowej Straży Łowieckiej województwa wielkopolskiego ze Szkołą Policji w Pile zmaterializowała się w tym roku ...

Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Szkole Jedenastoletnia współpraca Państwowej Straży Łowieckiej województwa wielkopolskiego ze Szkołą Policji w Pile zmaterializowała się w tym roku w postaci doskonalenia zawodowego strażników. W trakcie dwóch dni zrealizowano zajęcia z zakresu psychologii oraz wybranych zagadnień prawa karnego materialnego i prawa wykroczeń. Oddzielny blok dotyczył doskonalenia umiejętności strzeleckich z broni krótkiej.
Wczoraj komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki wręczył świadectwa potwierdzające podwyższenie kwalifikacji zawodowych 11 strażnikom, na czele z komendantem wojewódzkim PSŁ w Poznaniu, Stefanem Wojciechowskim.
O wieloletniej współpracy pisaliśmy już na naszej stronie, także z okazji jubileuszu PSŁ w Wielkopolsce.

Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Szkole Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Szkole Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Szkole

autor: Artur Godlewski

(21.11.12)