Przestępczość pseudokibiców

Data publikacji 20.11.2012

Przez trzy dni pilska Szkoła Policji gościła uczestników warsztatów dot. zwalczania przestępczości w środowiskach pseudokibiców. Warsztaty ...

Przestępczość pseudokibiców Przez trzy dni pilska Szkoła Policji gościła uczestników warsztatów dot. zwalczania przestępczości w środowiskach pseudokibiców. Warsztaty zorganizowane zostały dla funkcjonariuszy z komend powiatowych, miejskich oraz wojewódzkich, którzy zajmują się przedmiotową problematyką. Prowadzącymi zajęcia byli przedstawiciele Biura Kryminalnego KGP, Centralnego Biura Śledczego KGP, Wydziału Kryminalnego KSP oraz wykładowcy Zakładów Kryminalnego i Prawa naszej Szkoły: podinsp. Jarosław Zientkowski, podinsp. Krzysztof Rudnicki oraz asp. szt. Janusz Trzyna.

Przestępczość pseudokibiców W ramach warsztatów zostały omówione działania podjęte w ramach organizacji EURO 2012 oraz aspekty pracy operacyjnej w kontekście zwalczania przestępczości pseudokibiców.

autor: Marzena Brzozowska

(20.11.12)