Trzech wspaniałych z trzeciej

Data publikacji 12.11.2012

W piątek podczas uroczystego zakończenia szkolenia podstawowego trzech słuchaczy kompanii 3 odebrało od komendanta Szkoły ...

Trzech wspaniałych z trzeciej W piątek podczas uroczystego zakończenia szkolenia podstawowego trzech słuchaczy kompanii 3 odebrało od komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego specjalne gratulacje, drobny upominek (pendrive w kształcie policyjnej gwiazdy - logo Szkoły) i podziękowania. Przebywając na swoich pierwszych praktykach zawodowych w Kamieniu Pomorskim, post. Paweł Lewandowski, post. Wojciech Tomczak oraz post. Sergiusz Szymański wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co doprowadziło do skutecznego i bezpiecznego dla osób postronnych, zatrzymania sprawców, którzy grozili bronią przypadkowej osobie. W drugim przypadku, dwaj ostatni z wymienionych policjantów, we współpracy z doświadczonymi kolegami z kamieńskiej jednostki, wzięli udział w czynnościach procesowych oraz zatrzymaniu sprawców pobicia i groźby karalnej z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną. Taka postawa oraz chęć niesienia pomocy innym świadczą o właściwymi i odpowiedzialnym podejściu do wykonywania zadań służbowych i zasługują na szczególne wyróżnienie. Gratulujemy młodym funkcjonariuszom odwagi i determinacji oraz życzymy sukcesów w dalszej służbie oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Trzech wspaniałych z trzeciej Trzech wspaniałych z trzeciej Trzech wspaniałych z trzeciej

autor: Anna Fons

(12.11.12)