Pożegnanie samorządu

Data publikacji 08.11.2012

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z komendantem Szkoły, insp. Jerzym Powieckim. Była to doskonała okazja do podziękowania...

Pożegnanie samorządu W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z komendantem Szkoły, insp. Jerzym Powieckim. Była to doskonała okazja do podziękowania za cztery miesiące pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań, komendant Szkoły wręczył członkom samorządu symboliczne pamiątki, które otrzymali: post. Aleksandra Berenda, post. Joanna Kucharczak, post. Karol Fryta, post. Tomasz Maściniec, post. Bartosz Wieczorek.
Podczas spotkania post. Aleksandra Berenda przekazała symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie (do stycznia 2013 r.) post. Beata Sosulska-Baran.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 9 listopada egzaminie.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(08.11.12)