Wehikuł czasu

Data publikacji 08.11.2012

?Wehikuł czasu, to byłby cud? ? to słowa jednej z najsłynniejszych piosenek legendarnego ?Dżemu? . To również utwór, który spotkał się ...

Wehikuł czasu ?Wehikuł czasu, to byłby cud? ? to słowa jednej z najsłynniejszych piosenek legendarnego ?Dżemu? . To również utwór, który spotkał się z ogromnym aplauzem publiczności podczas ostatniego (w tym składzie) koncertu szkolnego zespołu muzycznego AWANS. Specjalnie dla słuchaczy kompanii III, IV i VI, którzy już jutro przystąpią do egzaminu kończącego szkolenie, zagrali: post. Kamil Penkala (perkusja), post. Karol Piotrowski (gitara elektryczna), post. Dawid Sitek (gitara basowa), post. Paweł Wasiński (śpiew) i post. Hubert Woś (instrumenty klawiszowe).
Występ uzdolnionych muzycznie policjantów spotkał się z żywą reakcją publiczności, złożonej nie tylko z odchodzących kompanii, ale także z kadry i młodszych szkolnym stażem funkcjonariuszy. Aula, w której odbywał się koncert była wypełniona po brzegi. W programie tego wieczoru znalazły się znane i lubiane utwory: wspomnianego ?Dżemu?, Macieja Maleńczuka, ?Elektrycznych Gitar? czy też zespołu ?Big Cyc?. Za swój występ artyści nagrodzeni zostali upominkami ? materiałami promocyjnymi Szkoły i powiatu pilskiego oraz gorącymi brawami wzruszonej publiczności, która mogła dodatkowo oglądać podczas występu prezentację multimedialną złożoną z fotografii obrazujących ich pobyt w Szkole. I zapewne niejedna osoba pomyślała, że ?wehikuł czasu, to byłby cud?.

Wehikuł czasu Wehikuł czasu Wehikuł czasu Wehikuł czasu

autor: Anna Fons