Następni w kolejce

Data publikacji 27.09.2012

Odwiedzili nas uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile. Jak zgodnie stwierdzili, większość z nich wiąże swoja ?dorosłą? przyszłość z policyjnym mundurem. Goście nie mieli więc większego problemu z ujawnieniem i rozpoznaniem śladów, które możemy spotkać na miejscu zdarzenia. Uczniowie zapoznali się z działaniem urządzenia biometrycznego, zawartością walizki kryminalistycznej oraz wykonali pamiątkową daktyloskopię. Poznali również historię Szkoły, elementy umundurowania i dystynkcje policyjne. Podczas zwiedzania duże wrażenie na trzecioklasistach zrobiła przestronna aula z zabytkowymi witrażami, sale oględzinowe, galeria sztuki ?Akwarium? oraz biblioteka, z której okiem można zobaczyć ?drzewo sandałowe?.

Następni w kolejce Następni w kolejce Następni w kolejce Następni w kolejce

autor: Anna Fons