Dusza w podróży

Data publikacji 26.09.2012

Przedstawiciele samorządu szkolnego Szkoły Policji w Pile wzięli udział w wernisażu prac plastycznych Doroty Petryk oraz Andrzeja Łykusa, który odbył się ...

Dusza w podróży Przedstawiciele samorządu szkolnego Szkoły Policji w Pile wzięli udział w wernisażu prac plastycznych Doroty Petryk oraz Andrzeja Łykusa, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultury w Pile (dawny PDK). Radość z udziału w tym wydarzeniu była podwójna, gdyż nasi wolontariusze włączyli się w organizację tej wystawy.
Dzięki pasji malarskiej wspomniani autorzy prac odnaleźli swoją nową drogę, której fragment chcą pozostawić innym. Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy stworzyli wiele interesujących prac, które w ciekawy sposób zaprezentowali szerszej grupie osób. Drugą cześć wernisażu uświetnił występ muzyka rockowego, kompozytora, założyciela i pierwszego wokalisty zespołu Oddział Zamknięty, Krzysztofa Jaryczewskiego.
Artystom z Leżenicy życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z artystycznych dokonań i kolejnych inspiracji.

Dusza w podróży Dusza w podróży Dusza w podróży Dusza w podróży

autor: Wojciech Thiel