Też jesteśmy na TAK!

Data publikacji 24.09.2012

Też jesteśmy na TAK! W ramach projektu ?Aktywności Mówimy Tak!? podopieczni Regionalnego Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych w Turku odwiedzili Szkołę Policji w Pile.
Goście zapoznali się historią Szkoły i jej budynku. Duże wrażenie zrobiła na nich możliwość obserwacji zajęć ze sztuk samoobrony i pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie zwiedzili sale tematyczne i oględzinowe, gdzie zapoznali się z zawartością walizki kryminalistycznej oraz przykładowymi śladami, jakie można spotkać na miejscu zdarzenia. Goście z Turku obejrzeli szkolną bibliotekę, galerię sztuki ?Akwarium? i aulę z zabytkowymi witrażami. Ponadto wysłuchali pogadanki dotyczącej specyfiki naszej placówki, pracy Policji oraz działalności wolontaryjnej, której, jak wiadomo, zawsze mówimy tak!

Też jesteśmy na TAK! Też jesteśmy na TAK! Też jesteśmy na TAK! Też jesteśmy na TAK!

autor: Anna Fons

(24.09.12)