Dziękujemy!

Data publikacji 09.01.2012

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za ...

Dziękujemy! W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za kilka miesięcy pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań w obszarze wolontariatu, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył upominki przygotowane przez opiekuna samorządu oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy i Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile. Słowa podziękowania za duży wkład pracy w działalność wolontaryjną i samorządową przekazali również zastępcy komendanta: mł. insp. Piotr Gaca oraz podinsp. Roman Gryczka.

Wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Sylwia Woźniak, post. Aleksandra Nóżka i post. Dagmara Gorynia. Podczas spotkania post. Sylwia Woźniak przekazała symboliczne berło nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie post. Rafał Majewski, post. Marlena Szymanowska i post. Mateusz Senkowski.

Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich jutro egzaminie.

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

autor: Wojciech Thiel