Wigilia w zaprzyjaźnionych placówkach

Data publikacji 09.01.2012

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas odbyła się tradycyjna wigilia. Wśród zaproszonych gości był Komendant Szkoły ...

Wigilia w zaprzyjaźnionych placówkach Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas odbyła się tradycyjna wigilia. Wśród zaproszonych gości był Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki oraz opiekun szkolnego samorządu słuchaczy, podinsp. Wojciech Thiel.

Spotkanie rozpoczął występ uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. Następnie dzieci z Przedszkola Niepublicznego Caritas zaprezentowały przygotowane przez siebie jasełka. Nie zabrakło również czasu na podzielenie się opłatkiem i wspólne składanie życzeń. Starosta Pilski Mirosław Mantaj podziękował Dyrektorowi placówki ks. kanonikowi Leonardowi Zychowi oraz wszystkim pracownikom za ich dotychczasową pracę i złożył w imieniu zaproszonych gości życzenia bożenarodzeniowe.

Po wizycie w pilskiej placówce, Komendant Szkoły udał się do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy, gdzie wziął udział w przygotowanej wieczerzy wigilijnej. W pełnej serdeczności atmosferze, blasku pięknie przystrojonej choinki i dźwiękach kolęd, zebrani podzielili się opłatkiem, życząc sobie, by Święta Bożego Narodzenia napełniły wszystkich spokojem i nadzieją, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele szczęścia i spełnienia marzeń.

Wigilia w zaprzyjaźnionych placówkach Wigilia w zaprzyjaźnionych placówkach Wigilia w zaprzyjaźnionych placówkach

autor: Wojciech Thiel

(22.12.11)

Powrót na górę strony