Z wizytą w Centrum

Data publikacji 09.01.2012

W myśl zawartego, pomiędzy Szkołą Policji w Pile a Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, porozumienia, delegacja naszej ...

Z wizytą w Centrum W myśl zawartego, pomiędzy Szkołą Policji w Pile a Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, porozumienia, delegacja naszej Szkoły odwiedziła Centrum. Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki oraz Zastępca Komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca zapoznali się z bazą dydaktyczną Centrum, strukturą organizacyjną jednostki szkoleniowej, zakresem merytorycznym realizowanych programów oraz kierunkami rozwoju i rozbudowy placówki.

Z wizytą w Centrum Zakreślono szczegółowe płaszczyzny współpracy na rok 2012, rozwiązania logistyczne w tym zakresie, wykorzystanie zaplecza dydaktycznego, a także zaangażowanie kadry nauczającej w realizację wspólnych przedsięwzięć.

W ramach wizyty członkowie delegacji zwiedzali m.in. salę tradycji Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej oraz Muzeum 7 Pułku Ułanów w Mińsku Mazowieckim.

Z wizytą w Centrum Z wizytą w Centrum Z wizytą w Centrum Z wizytą w Centrum

autor: Marzena Brzozowska

(19.12.11)

Powrót na górę strony