Witamy!

Data publikacji 09.01.2012

Z początkiem grudnia, na mocy rozkazu nr 7388 Komendanta Głównego Policji z dnia 9 listopada br., mł. insp. Piotr Gaca objął stanowisko Zastępcy ...

Witamy! Z początkiem grudnia, na mocy rozkazu nr 7388 Komendanta Głównego Policji z dnia 9 listopada br., mł. insp. Piotr Gaca objął stanowisko Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile nadzorującego komórki organizacyjne o charakterze dydaktyczno-wychowawczym.

Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, zwracając się do mł. insp. Piotra Gacy, złożył mu gratulacje oraz życzenia sukcesów na nowym stanowisku oraz przedstawił zebranym w auli przebieg jego ponad 20-letniej kariery zawodowej. Przez ostatnie trzy lata mł. insp. Piotr Gaca kierował Wydziałem Werbunkowym Biura Wywiadu Kryminalnego KGP.

Witamy! Witamy! Witamy! Witamy!

autor: Dorota Witkowska

(01.12.11)