Data publikacji 09.01.2012

Z inicjatywy samorządu szkolnego słuchaczy, szkolni wolontariusze po raz kolejny w tym roku odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z ...

Caritas Z inicjatywy samorządu szkolnego słuchaczy, szkolni wolontariusze po raz kolejny w tym roku odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz Niepubliczne Przedszkole nr 1 działające przy Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas p.w. Matki Bożej z Lourdes w Pile.

Słuchacze zawieźli podopiecznym placówki słodycze, środki czystości i zabawki. Jak zawsze spotkali się z ciepłym przyjęciem i licznymi pytaniami dotyczącymi specyfiki pracy w Policji. Podopieczni podziękowali wolontariuszom uśmiechem i własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Caritas Caritas Caritas Caritas
  Caritas Caritas